Ügyvédjelölt / Junior Jogi Előadó

A CPI Property Group egy nemzetközileg elismert ingatlanfejlesztő és beruházó cég a közép-európai térségben. Projektjeink szinte az ingatlanfejlesztés teljes vertikumát felölelik, az "A" kategóriás irodaházaktól, kiskereskedelmi projekteken át a hotelekig. Magyarországon több, mint 650.000 négyzetméter alapterületű, közel 1,4 milliárd euro összértékű ingatlanportfólió kezelését látjuk el, a hazai ingatlanpiac egyik vezető befektetője és fejlesztője vagyunk. Kiemelten fontos számunkra a fenntartható és környezetbarát megoldások, innovatív technológiák alkalmazása.

Mik lesznek a feladataid?

  • Bérleti szerződések és kapcsolódó jogi dokumentumok készítése

  • Jogi kutatás

  • Szállítói szerződések és kapcsolódó dokumentumok készítése

  • A senior kollégák munkájának segítése

  • Senior kollégákkal együtt részvétel bérleti és szállítói szerződésekkel kapcsolatos tárgyalásokon

  • Irodaházak és bevásárlóközpontok működése, működtetése során felmerülő jogi jellegű ügyek kezelése

  • Állásfoglalás a cégcsoport mindennapi működése során felmerülő jogi kérdésekben, társosztályokon Tevékenységének jogi támogatása

  • A cégcsoporthoz tartozó társasági jogi ügyekben közreműködés

  • A cégcsoport működéséhez szükséges belső szabályzatok megalkotásában való részvétel és támogatás

Kit keresünk?

  • Rendelkezel jogi egyetemi végzettséggel

  • Előnyt jelent, ha szereztél már 1-2 év szakmai tapasztalatot, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod szóban és írásban is magabiztosan használod

  • Képes vagy az önálló munkavégzésre senior kollégáid szakmai iránymutatása mentén

  • Kiemelkedő kooperációs és problémamegoldó képességgel, ügyfélorientált szemlélettel rendelkezel – Nekünk ez az attitűd a legfontosabb, ha nincs még az ingatlanjog területén tapasztalatod, szívesen megtanítjuk neked!

Mit kínálunk?

  • Versenyképes juttatás

  • Támogató vezető és csapat

  • Heti 2 napot home office-ból is dolgozhatsz

  • Rugalmas munkaidő

  • Kutya- és még inkább munkavállaló-barát iroda, ahol kiemelt figyelmet fordítunk a kollégáink jóllétére (egészségbiztosítás, ingyenes cross-fit edzések, csapatépítő programok, gyümölcs, kávé stb.)

  • Céges telefon és laptop

  • Stabil vállalati háttér, számos díjjal elismert kiemelkedő, innovatív szakmai teljesítmény

Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Váci út 99-105.

Ügyvédjelölt / Junior Jogi Előadó pozícióra

info

Méret: max. 2MB. Formátum: pdf, doc, docx