Beszerzési koordinátor

A CPI Property Group egy nemzetközileg elismert ingatlanfejlesztő és beruházó cég a közép-európai térségben. Projektjeink szinte az ingatlanfejlesztés teljes vertikumát felölelik, az "A" kategóriás irodaházaktól, kiskereskedelmi projekteken át a hotelekig. Magyarországon több, mint 600.000 négyzetméter alapterületű, közel 1,3 milliárd euro összértékű ingatlanportfólió kezelését látjuk el, a hazai ingatlanpiac egyik vezető befektetője és fejlesztője vagyunk. Kiemelten fontos számunkra a fenntartható és környezetbarát megoldások, innovatív technológiák alkalmazása.

Mik lesznek a feladataid?

  • Ingatlanok üzemeltetéshez tartozó anyagok, eszközök, műszerek beszerzése

  • Anyagbeszerzés és szállítás kisteherautóval (D1), beszerzett anyagok, eszközök mozgatása

  • Készletezési folyamatok kezelése az optimális készletek biztosítása érdekében

  • A beszerzésekhez és a készletgazdálkodáshoz kapcsolódó dokumentációk kezelése

  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkal

  • Eszköznyilvántartások vezetése, selejtezendő tárgyak dokumentációja

  • Beszerzéssel és készletgazdálkodással kapcsolatos javaslatok és szabályzatok előkészítése költséghatékonysági és környezettudatossági szempontok figyelembevételével

Kit keresünk?

  • Középfokú végzettséged van

  • Szereztél már 1-3 év szakmai tapasztalatot beszerzési munkakörben

  • Előnyt jelent, ha a releváns tapasztalatot épületüzemeltetési területen szerezted

  • Gyakorlott vagy az MS Office termékek használatában

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel és van gyakorlatod D1-es kisteherautó vezetésében

  • Jó szervezőképességgel és kommunikációs készséggel rendelkezel

Mit kínálunk?

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

  • SZÉP kártya juttatás és egészségbiztosítás

  • Rugalmas munkaidő

  • Stabil vállalati háttér, számos díjjal elismert, kiemelkedő, innovatív szakmai teljesítmény

  • Támogató vezető és csapat. Ha kíváncsi vagy, kivel fogsz együtt dolgozni, nézz rá Eördögh Szilvia, Facility Operations Manager szakmai profiljára

Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Váci út 99-105.

Ha felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz az adataid megadásával és az alábbi módon elnevezett önéletrajzod csatolásával: Név_pozíció_nyelv (pl.: Minta_János_Beszerzési_koordinátor_HU)

Beszerzési koordinátor pozícióra

info

Méret: max. 2MB. Formátum: pdf, doc, docx