Energiamenedzsment vezető

A CPI Property Group nemzetközileg elismert ingatlanfejlesztő és beruházó cég a közép-európai térségben. Projektjeink szinte az ingatlanfejlesztés teljes vertikumát felölelik, az "A" kategóriás irodaházaktól, kiskereskedelmi projekteken át a hotelekig. Magyarországon több, mint 600.000 négyzetméter alapterületű, közel 1,3 milliárd euro összértékű ingatlanportfólió kezelését látjuk el, a hazai ingatlanpiac egyik vezető befektetője és fejlesztője vagyunk. Kiemelten fontos számunkra a fenntartható és környezetbarát megoldások, innovatív technológiák alkalmazása.

Ha szívesen lennél tagja a CPI Hungary csapatának, ahol egy nemzetközi hátterű, nagy lokális mozgásteret biztosító környezetben próbálhatod ki magad, csatlakozz hozzánk!

Mik lesznek a feladataid?

  • Energiamenedzsment terület operatív irányítása

  • Ingatlanportfólióhoz kapcsolódó közműelszámolások felügyelete

  • Energetikát érintő beruházások előkészítésében és megvalósításában való közreműködés

  • Energiakereskedelmi ügyletek és tranzakciók előkészítésében és megvalósításában való közreműködés

  • Saját villamosenergia-kereskedő cég működésének felügyelete, jogszabályi előírásoknak megfelelő működés feltételeinek biztosítása

  • Energiahatékonysághoz kapcsolódó ügyletek, tranzakciók és beruházások előkészítésében és megvalósításában való közreműködés

  • Energiamenedzsment területen dolgozó munkatársak munkájának irányítása

  • Energiamenedzsment terület működéséhez kapcsolódó külső vállalkozók és szakértők munkájának szervezése, irányítása

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, külső partnerekkel, hatóságokkal, bérlőkkel energiamenedzsmentet érintő kérdésekben

  • Kapcsolattartás a CPI régiós országaiban lévő leányvállalatainak energiamenedzsment területért felelős szervezeti egységeivel

  • CPI energiamenedzsment területének szakmai képviselete iparági fórumokon, szervezetekben

Kit keresünk?

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel, preferáltan mérnök-közgazdász szakmai háttérrel

  • Van legalább 5 év releváns szakmai tapasztalatod az alábbi területeken:

    - energetikai beruházások előkészítése és vezetői felügyelete gazdasági és műszaki szempontból

    - energiabeszerzés és energiakereskedelem mind villamosenergia, mind földgáz vonatkozásában

    - energiahatékonysági és megújuló energiához kapcsolódó projektek előkészítése és vezetői felügyelete

  • Az energiamenedzsment területen műszaki és gazdasági látásmód kombinációja jellemez

  • Tudásod naprakész az energetikai szabályozások terén

  • Erős projektmegvalósítási képességgel rendelkezel

  • Eredményesen vezettél már saját csapatot és gyakorlott vagy alvállalkozó kör irányításában is

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásodat aktívan használod

  • Előnyt jelent, ha rendelkezel kereskedelmi ingatlanok üzemeltetéshez kapcsolódó tapasztalattal

Mit kínálunk?

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

  • SZÉP-kártya és egészségbiztostás

  • Teljesítményarányos jutalom

  • Heti 2 nap home office

  • Rugalmas munkaidő

  • Stabil vállalati háttér, számos díjjal elismert, kiemelkedő, innovatív szakmai teljesítmény

  • Támogató vezető és csapat. Ha kíváncsi vagy, kivel fogsz együtt dolgozni, nézz rá Győri Gyula, Facility Management Director szakmai profiljára.

Munkavégzés helye: 1139 Budapest Váci út 99. Balance Office Park

Ha felkeltettük érdeklődésedet, jelentkezz önéletrajzod csatolásával!

Energiamenedzsment vezető pozícióra

info

Méret: max. 2MB. Formátum: pdf, doc, docx